top of page

SUNUCU VE AĞ YÖNETİMİ

Network Veritabanı Danışmanlığı

 

LOGO ürünlerinin kullanımını verimli kılmak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından sunulan, network ve veritabanı kontrolünü kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleridir.

Network ve Veritabanı Danışmanlığı     

Telefon Destek                                 

Acil Destek                                         

Kuruluş ve Bakım                                             

Network ve Veritabanı Paket Destek                                      

                 

Telefon Destek

 

Deltasoft olarak, teknik rehberlik hizmeti ve karşılaşılan problemlerin çözümü için telefonla 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti vermektedir. Tele-Destek hizmeti ayrıca web destek hizmetleri ile de desteklenmektedir.

 

Acil Destek

 

Kullancıların acil destek talepleri, 7 gün 24 saat DELTASOFT Müşterilerinin bulunduğu kent merkezlerinde, en kısa süreler içerisinde DELTASOFT destek uzmanları tarafından karşılanmaktadır.

 

Kuruluş ve Bakım

 

Müşterilerin tüm network ve program kurulum işlemleri en kısa sürede ve en sağlıklı biçimde gerçekleştirilmektedir.Dönemsel olarak yada ihtiyaç halinde bakımları gerçekleştirilmektedir.

 

Network ve Veri Tabanı Paket Destek

 

Kullanıcıların telefon destek, acil destek, kuruluş ve bakım ihtiyaçlarından avantajlı yararlanmalarını sağlamak amacıyla hizmet paketleri hazırlanmıştır. Hizmet paketine sahip kullanıcıların ürün güvenliğini sağlamak amacıyla, ayda bir kez, ortalama 2 saat olmak üzere Müşteri Destek Temsilcileri düzenli ziyaretlerde bulunmaktadırlar.

bottom of page