top of page
tiger3_logotype_4-min_edited.jpg

İşletmelerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir erp çözümüdür. Sektör bağımsız esnek bir alt yapıya sahip olan Tiger3 ile muhasebe , satın alma , finans , stok, hızlı üretim , satış ve dış ticaret işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Liderlik Onun Doğasında Var!

Logo'nun rekabette öne çıkmayı hedefleyen KOBİ'ler için özel olarak geliştirdiği yepyeni Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümü Tiger, sizi iş dünyasında liderliğe taşımaya geliyor.

Tiger, üretimden hizmet sektörüne, satış ve dağıtımdan turizme kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelere, kolay, esnek ve uyarlanabilir çözümler sunuyor.

Açık ve esnek mimarisi, ergonomik tasarımı ile Tiger, işletmenizin tüm süreçlerini tek bir sistem altında birleştirerek, gücünüze güç katıyor.

Artık işletmeniz bir kaplan kadar güçlü, çevik, rakipsiz!

Tiger, size hedeflerinize daha çabuk varabilmeniz için gereken hızı, rakipleriniz arasından kolayca sıyrılabilmeniz için gereken esnekliği ve yakaladığınız fırsatları en iyi şekilde kullanabilmeniz için gereken çevikliği kazandırıyor.

Tiger'ın üstün analiz gücü ve eşsiz raporlama kabiliyeti sayesinde, kararlarınızı hızla alıp uygulamaya koyabiliyorsunuz.

Bilgi, güçtür...

Tiger ile güce hükmedin!

Tiger sayesinde, tedarikçileriniz, depolarınız, mağazalarınız, müşterileriniz, çalıştığınız bankalar ve kamu kurumları ile aranızdaki evrak ve bilgi akışını, elektronik ortamda, karşılıklı olarak güven içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bilgiyi en sağlıklı şekilde paylaşarak, iş yükünü azaltıyor, maliyetlerinizi düşürürüyorsunuz.

Tiger, işletmenize sağladığı katma değer ile yaptığınız tüm yatırımların karşılığını en kısa sürede almanızı sağlıyor.

Tiger'a hükmetmenin size kazandıracağı gücü; malzeme yönetiminden dağıtım yönetimine, satış ve satınalmadan üretime, finanstan dış ticarete, mobil çözümlerden insan kaynaklarına kadar, tüm süreçlerinizde yakından hissedeceksiniz.

Logo, her zaman yanınızda!

Tiger'a sahip olduğunuzda, Türkiye'nin lider yazılım şirketi Logo'nun, ülkenin her yanındaki yetkin iş ortakları ile sağladığı desteği de yanınıza almış olacaksınız.

bottom of page