top of page
logo_go3-300x101_edited.jpg

Küçük ve orta ölçekli firmaların işlerinin kusursuz işlemesi için stok durumunun bilinip satış yapılmasını, raporların hazırlanmasını ve muhasebe verilerinin tek bir ekrandan hızlı ve akıcı bir şekilde yapılmasını sağlayan yeni nesil arayüzdür.   

GO3 artık %100 Windows uyumlu!

 

Windows Uyumu

%100 Windows uyumu olan Alınteri ile Windows yazıcı uyumu e-mail, mause kullanımı, multi-tasking özelliği (kullanıcının aynı anda birden fazla işlem yapabilme özelliği) gibi özelliklerden faydalanılabilir. Ürünün kolay anlaşılır grafik kullanıcı aryüzü, kolay kullanım ve öğrenme avantajları sağlar.

 

İlişkisel Veri Tabanı

GO3 desteklediği MSDE ilişkisel veri tabanı ile işletmelerin veri güvenliği ve performans ihtiyaçlarını karşılar.

 

Tümleşik Yapı

GO3 tümleşik yapısı sayesinde veriler sisteme bir kez girilir.

 

Raporlar ve Formlar

GO3 rapor uyarlama aracı, çeşitli yazı biçimleri, fontlar ve renk kullanma, resim ekleme gibi Windows siteminin sağladığı pek çok görsel avantajı içerir. Bu araçlar var olan raporları uyarlayabilir ve bunlara yeni raporlar uygulayabilirsiniz.

 

Artık genel muhasebe işleriniz çok kolaylaştı.GO3 ile standart hesap planı kendiliğinden oluşur, alt hesapları istediğiniz gibi açılabilir, rapor ve dokümanları alabilirsiniz.Üstelik GO3 yasal düzenlemelere tümüyle uygun bir yapıya kavuştu.

 

GO3 ile kolayca yapabileceğiniz işlemler:

- Genel Muhasebe

- Fatura

- Cari Hesaplar

- Kasa

- Çek ve Senetler

- Banka

- Stok

- AT-Dos AT-Win farkları

bottom of page