top of page

Logo CRM Mobil V2 İçin Yeni Sürüm (2.12)

Değerli Müşterilerimiz,


DeltaTeam olarak siz değerli iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak üzere ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, yeni sürümlerle portföyümüzü güçlendiriyoruz.

Bu bağlamda, Logo CRM Mobil V2 için geliştirdiğimiz 2.12 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm uygulamasına ise Apple Store ve Play Store dan erişebilirsiniz.

Yeni geliştirmeler, güncellemeler ve iyileştirmelerle desteklediğimiz çözümlerimizin işinize daha da fazla katma değer sağlayacağını umuyor, konuyla ilgili tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Saygılarımızla,

DeltaTeam Ekibi


Sürüm içeriği için lütfen tıklayın

Tüm sürümler için lütfen tıklayın2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Logo Flow Mobil İçin Yeni Sürüm (1.07)

Değerli Müşterilerimiz, ​ DeltaTeam olarak siz değerli iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak üzere ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, yeni sürümlerle portföyümüzü güçlendiriyoruz

e-SMM Belge Gönderim Tipi Kontrolü & e-Posta Gönder Butonu

Değerli Müşterilerimiz, Sizlerden gelen geri bildirimleri dikkate alarak eLogo Özel Entegratörlük Portalımızda yaptığımız geliştirmeler kapsamında e-SMM belgelerinin e-posta gönderimleri için parametr

Commentaires


bottom of page